Розрахувати дату народження

Як розрахувати термін сплати?

Розрахунок терміну пологів важливий для майбутніх батьків, щоб бути готовими до появи малюка на світ.

Існує багато варіантів. Вагітні жінки можуть скористатися онлайн-калькулятором або проконсультуватися зі своїм акушером-гінекологом для отримання найбільш точної відповіді. Щоб спростити завдання, наш калькулятор вище допоможе спланувати та оцінити, коли може з'явитися дитина. Просто введіть перший день останньої менструації, і ви отримаєте приблизний термін вагітності.

Маючи цю інформацію, ви можете почати планувати цей важливий день і почати готувати свою оселю з усіма необхідними речами.

Розрахунок терміну оплати може здатися складним на перший погляд, але, на щастя, існують інструменти калькулятора, які допоможуть зробити це швидко і легко!

Чи може мій термін сплати змінитися?

Вагітність може бути хвилюючим, але непередбачуваним періодом. У багатьох випадках вагітність протікає нормально, і дата пологів залишається незмінною. Однак, якщо вагітність протікає не так, як очікувалося, через стан здоров'я або інші фактори, то дату пологів, можливо, доведеться відповідно скоригувати.

Жінки повинні підтримувати регулярний контакт зі своїм лікарем протягом всієї вагітності, щоб про будь-які зміни передбачуваного терміну пологів можна було повідомити якнайшвидше.
Регулярне спілкування з лікарем допоможе вагітним жінкам бути в курсі будь-яких змін, що відбуваються з термінами вагітності.

Незважаючи на те, що це тверда дата, узгоджена з медичним працівником, термін вагітності завжди може змінюватися.

В середньому, дитина зазвичай народжується через два-чотири тижні після початкової дати пологів. Ця варіабельність, як правило, пов'язана з факторами, що не залежать від людини, такими як здоров'я та ріст плоду або дозрівання самої вагітності - це означає, що Ваш маленький згусток радості може сам вибрати, коли він або вона буде готовий до свого прибуття на світ!

Що станеться, якщо ви прострочите термін сплати?

Підрахунок терміну вагітності може бути дуже нервовим процесом. Діти з'являються на світ, коли вони готові, але, як правило, не більше ніж через два тижні після встановленого терміну вагітності.

Багато майбутніх мам турбуються про можливість перенесення пологів на третій триместр, але, як правило, в цьому немає необхідності.

Ваш акушер обговорить з Вами варіанти стимуляції пологів, якщо це необхідно за медичними показаннями, або якщо очікування є небезпечним для матері чи дитини. Зрештою, додаткові кілька днів після встановленого терміну вагітності не є приводом для занепокоєння і не повинні спричинити надмірних незручностей або небезпеки ні для Вас, ні для Вашої дитини.