Kalcule

Калькулятор дієтичних жирів

Використовуйте цей калькулятор харчових жирів, щоб визначити, скільки жирів вам потрібно споживати, щоб досягти своїх фітнес-цілей.

Як розрахувати норму споживання жирів

Розрахунок споживання жирів може бути складним завданням, але це не обов'язково.

Для точного вимірювання споживання жирів найпростіший і найзручніший спосіб - скористатися онлайн калькулятором жирів. Наш калькулятор враховує ваші добові потреби в калоріях, і на основі цього сформує рекомендовану добову норму споживання жирів в грамах.

Він позбавляє вас від необхідності визначати потребу в жирах і робить відстеження споживання жирів легким і простим. Просто введіть свій вік, стать, вагу та рівень активності в калькулятор - і все готово!

Різні види жирів

Існує безліч жирів, які складають жир в нашому раціоні. З цих жирів транс- і насичені жири найбільш відомі тим, що мають більший потенціал шкоди для нашого здоров'я.

Транс-жири утворюються в результаті штучного процесу, який називається гідрогенізацією, при якому водень додається до молекули ненасиченого жиру, щоб зробити його твердим при кімнатній температурі.

Насичені жири, з іншого боку, перебувають у рідкій формі до досягнення низької температури і перетворюються на тверді речовини.

"Здоровою" альтернативою транс- і насиченим жирам є ненасичені жири, які демонструють потенційну користь для серцево-судинної системи при включенні в загальну збалансовану дієту, що складається в основному з фруктів, овочів, зернових з високим вмістом клітковини, нежирних молочних продуктів і нежирних джерел білка.

Чому потрібно їсти жир

Вживання їжі з корисними жирами може бути чудовим способом сприяти загальному зміцненню здоров'я. Вживання їжі, яка містить корисні жири, допомагає транспортувати необхідні вітаміни і мінерали по всьому організму, зберігаючи при цьому відчуття ситості і насичення між прийомами їжі.
Корисні жири також зменшують запалення, сприяють зниженню рівня холестерину та покращують здатність організму засвоювати поживні речовини.

Включення таких джерел їжі, як оливкова олія, горіхи, авокадо та жирна риба, забезпечить такі необхідні переваги для збалансованого харчування.

Додавання у свій раціон більше здорової жирної їжі може допомогти вам насолоджуватися кращим загальним станом здоров'я в довгостроковій перспективі.

Вживання жиру зробить вас товстим?

За жиром закріпилася погана репутація, але настав час розставити всі крапки над "і". Жир - не ворог, і вживання жиру не зробить вас товстим.

Всі жири не створені рівними. Так само, як не всі вуглеводи і не всі білки створені рівними. Так, жир має більше калорій на грам, ніж вуглеводи і білки, але це не означає, що вживання жиру зробить вас товстим. Насправді жир, який ви їсте, може допомогти контролювати свою вагу. Головне - вибирати правильні види жирів і насолоджуватися ними в помірних кількостях.

Дієта, яка включає здорові жири, насправді може допомогти вам схуднути і не набирати зайву вагу.

Корисні жири, такі як ті, що містяться в оливковій олії, авокадо, горіхах і насінні, можуть допомогти вам насититися, щоб ви їли менше в цілому. Вони також забезпечують необхідні поживні речовини і можуть допомогти поліпшити рівень холестерину, якщо їх вживати замість шкідливих жирів (таких як насичені і транс-жири).

Тільки пам'ятайте, що навіть корисні жири є висококалорійними, тому обов'язково контролюйте розмір порцій. Тож не бійтеся включати жири у свій раціон. Тільки обов'язково обирайте здорові жири, такі як авокадо, оливкова олія та горіхи.

Відмова від відповідальності

Інформація, надана на цьому сайті, призначена виключно для освітніх цілей і не повинна розглядатися як медична консультація. Калькулятор харчових жирів, представлений на цьому сайті, призначений для оцінки вашої добової потреби в жирах і калоріях на основі введеної вами інформації. Однак важливо зазначити, що це лише приблизний розрахунок. Ваші потреби можуть відрізнятися залежно від складу тіла, способу життя та інших факторів.

Ми не гарантуємо точність або повноту інформації, наданої цим калькулятором, і не несемо відповідальності за будь-які помилки або упущення. Використання цього веб-сайту та інформації, наданої калькулятором харчових жирів, здійснюється на ваш власний ризик. Ми наполегливо рекомендуємо вам проконсультуватися з кваліфікованим медичним працівником перед тим, як суттєво змінювати свій раціон харчування або фізичні вправи.

Використовуючи цей сайт і калькулятор харчових жирів, ви погоджуєтеся з умовами та положеннями цієї заяви про відмову від відповідальності. Якщо ви не згодні з цими умовами, ви не повинні використовувати цей сайт або калькулятор харчових жирів.