Konfidencialitātes un sīkfailu politika

Laipni lūgti mūsu tīmekļa vietnē. Mēs cienām jūsu privātumu un esam apņēmušies aizsargāt jūsu personas datus. Šajā konfidencialitātes politikā ir izskaidrots, kā mēs vācam, izmantojam un kopīgojam jūsu personas datus, kad apmeklējat mūsu vietni.

Mēs darbojamies saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu (VDAR), kas ir tiesiskais regulējums, kas nosaka vadlīnijas attiecībā uz fizisku personu datu vākšanu un apstrādi Eiropas Savienībā (ES).

Mūsu apkopotie personas dati

Mēs nevācam personas datus no apmeklētājiem, kuri izmanto mūsu tiešsaistes kalkulatorus. Šie kalkulatori ir paredzēti vispārīgiem informatīviem nolūkiem, un mēs nesaglabājam lietotāja ievadītos datus.

Tomēr, aizpildot kontaktformu, mēs varam vākt tādus personas datus kā jūsu vārds, e-pasta adrese un cita kontaktinformācija. Mēs izmantosim šo informāciju tikai tiem nolūkiem, kādiem tā tika apkopota. Mēs nekad nepārdosim vai nedalīsimies ar jūsu personas datiem ar trešām personām.

Sīkfailu izmantošana

Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi. Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kas tiek ievietoti jūsu ierīcē, kad apmeklējat mūsu vietni. Mēs izmantojam sīkfailus, lai atcerētos jūsu preferences, analizētu jūsu lietošanas paradumus un personalizētu jūsu pieredzi mūsu vietnē.

Sīkfaili nav obligāti, un jūs varat pieņemt vai atteikties no sīkfailiem. Tomēr ņemiet vērā, ka dažas mūsu vietnes funkcijas var nedarboties, ja jūs atsakāties no sīkdatnēm.

Trešo pušu vietnes

Mūsu vietnē var būt saites uz trešo pušu vietnēm, kuras nav mūsu kontrolē. Mēs neesam atbildīgi par šo vietņu konfidencialitātes praksi vai saturu. Pirms jebkādu personas datu sniegšanas iesakām iepazīties ar šo vietņu privātuma politiku.

Datu drošība

Mēs nopietni izturamies pret datu drošību un esam ieviesuši atbilstošus tehniskus un organizatoriskus pasākumus, lai aizsargātu jūsu datus no nesankcionētas piekļuves vai izpaušanas.

Izmaiņas mūsu konfidencialitātes politikā

Mēs varam laiku pa laikam atjaunināt savu konfidencialitātes politiku, lai atspoguļotu izmaiņas mūsu praksē vai piemērojamos tiesību aktos. Aicinām jūs periodiski pārskatīt mūsu konfidencialitātes politiku, lai uzzinātu par tās atjauninājumiem vai izmaiņām.

Ja jums ir kādi jautājumi vai bažas par mūsu konfidencialitātes politiku. Sazinieties ar mums.