Kalcule

Aprēķināt dzimšanas datumu

Precīzi aprēķiniet sava mazuļa dzemdību datumu ar mūsu grūtniecības kalkulatoru

Kā aprēķināt mazuļa dzemdību datumu?

Ir pieejami daudzi varianti. Grūtnieces var izmantot tiešsaistes kalkulatoru vai konsultēties ar savu dzemdību speciālistu un ginekologu, lai saņemtu precīzāko atbildi. Mūsu iepriekš minētais kalkulators ir pieejams, lai palīdzētu plānot un aplēst, kad varētu ierasties bērniņš. Ievadiet savu pēdējo mēnešreižu pirmo dienu, un jūs saņemsiet aptuveno dzemdību datumu jūsu grūtniecības laikā.

Izmantojot šo informāciju, varat sākt plānot lielo dienu un sagatavot mājokli ar visiem nepieciešamajiem piederumiem. Aprēķināt mazuļa dzemdību datumu sākumā var šķist sarežģīti. Tomēr, par laimi, ir pieejami kalkulatoru rīki, kas to padara ātru un vienkāršu!

Vai mana bērna dzemdību datums var mainīties?

Grūtniecība var būt aizraujošs, bet neprognozējams laiks. Daudzos gadījumos grūtniecība parasti progresē, un dzemdību datums paliek nemainīgs. Tomēr pieņemsim, ka grūtniecība nenotiek, kā paredzēts, veselības stāvokļa vai citu faktoru dēļ. Tādā gadījumā dzemdību datumu var nākties attiecīgi pielāgot.

Sievietēm grūtniecības laikā regulāri jāsazinās ar savu ārstu, lai iespējami īsā laikā varētu paziņot par jebkādām izmaiņām paredzamajā dzemdību termiņā.
Regulāra saziņa ar ārstu palīdzēs nodrošināt, ka grūtnieces tiek informētas par visām izmaiņām grūtniecības grafikā.

Neskatoties uz to, ka ir stingrs datums, par ko vienojies medicīnas darbinieks, bērna dzemdību datums vienmēr var mainīties.

Bērns parasti piedzimst divas līdz četras nedēļas pēc sākotnējā dzemdību termiņa. Šī mainība parasti ir saistīta ar faktoriem, kas nav atkarīgi no grūtnieces, piemēram, augļa veselību un augšanu vai grūtniecības nobriešanu - tas nozīmē, ka jūsu mazais prieka kūlītis var izvēlēties, kad viņš ir gatavs ierasties!

Kas notiek, ja beidzas bērna dzemdību termiņš?

Pāreja pāri grūtniecības dzemdību datumam var būt nervus kutinoša pieredze. Mazuļi nāk, kad viņi ir gatavi, bet parasti ne vēlāk kā divas nedēļas pēc grūtniecības dzemdību datuma.

Daudzas topošās māmiņas uztraucas par iespēju, ka viņu dzemdības varētu ieslīdēt trešajā trimestrī, taču parasti tas nav nepieciešams.

Jūsu dzemdību speciālists pārrunās ar jums iespējas izraisīt dzemdības, ja tas būs nepieciešams medicīnisku iemeslu dēļ vai ja gaidīšana nav droša mātei vai bērnam. Galu galā dažas papildu dienas pēc grūtniecības dzemdību datuma nav nekas, par ko jāuztraucas, un tām nevajadzētu radīt pārāk lielas neērtības vai apdraudējumu Jums vai Jūsu mazulim.