Şartlar ve Koşullar

Eğitici ve bilgilendirici içerik sağlayan Web Sitemize ("Web Sitesi") hoş geldiniz. Web Sitesine erişerek veya Web Sitesini kullanarak, aşağıdaki hüküm ve koşullara ("Koşullar") tabi olmayı kabul edersiniz.

  • Web Sitesinin Kullanımı: Web sitesi yalnızca kişisel ve ticari olmayan kullanım içindir. Önceden yazılı iznimiz olmadan Web Sitesini herhangi bir ticari amaç için kullanamazsınız. Web Sitesini kullanırken yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere uymalısınız.
  • Mülkiyet: Metin, grafik ve yazılım dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Web Sitesi ve içeriği bize veya lisans verenlerimize aittir ve telif hakkı, ticari marka ve diğer fikri mülkiyet yasaları tarafından korunmaktadır.
  • Kullanım Kısıtlamaları: Önceden yazılı iznimiz olmadan Web Sitesinin veya içeriğinin herhangi bir bölümünü kopyalayamaz, çoğaltamaz, değiştiremez veya dağıtamazsınız.
  • Garantilerin Reddi: Web Sitesi ve içeriği "olduğu gibi" ve mülkiyet, ihlal etmeme, satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk garantileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere açık veya zımni herhangi bir garanti olmaksızın sağlanmaktadır. Web Sitesinin veya içeriğinin hatasız veya kesintisiz olacağını garanti etmiyoruz.
  • Sorumluluğun Sınırlandırılması: Web Sitesini kullanımınızdan kaynaklanan veya bununla bağlantılı olarak ortaya çıkan herhangi bir zarardan sorumlu olmayacağız, memurları, yöneticileri ve çalışanları da dahil olmak üzere, bu Web Sitesini kullanımınızdan kaynaklanan veya bununla ilgili herhangi bir şekilde ortaya çıkan herhangi bir dolaylı, sonuçsal veya özel sorumluluktan sorumlu tutulmayacaktır.
  • Tazminat: İşbu Koşulların herhangi bir hükmünü ihlal etmenizle ilgili olarak herhangi bir şekilde ortaya çıkan her türlü ve/veya tüm yükümlülük, maliyet, talep, dava nedeni, zarar ve masraflardan Web Sitesini tazmin etmeyi kabul etmektesiniz.
  • Geçerli hukuk: Bu Koşullar, herhangi bir kanunlar ihtilafı ilkesi dikkate alınmaksızın İsveç kanunlarına tabi olacak ve bu kanunlara göre yorumlanacaktır.
  • Fesih: Web Sitesine erişiminizi herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle size bildirimde bulunmaksızın sonlandırabiliriz.
  • Tüm Sözleşme: Bu Koşullar, Web Sitesi ile ilgili olarak sizinle aramızdaki sözleşmenin tamamını oluşturur ve sizinle aramızdaki sözlü veya yazılı, önceki veya eşzamanlı tüm iletişim ve tekliflerin yerine geçer. Bu Şartların herhangi bir hükmünün geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, kalan hükümler tam olarak yürürlükte kalacaktır.

Bu Şartlar hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa. Bize Ulaşın.