Kalcule

Diētisko tauku kalkulators

Izmantojiet šo uztura tauku kalkulatoru, lai noteiktu, cik daudz tauku jums vajadzētu uzņemt, lai sasniegtu savus fitnesa mērķus.

Kā aprēķināt tauku uzņemšanu

Tauku uzņemšanas aprēķināšana var būt biedējošs uzdevums, taču tam nav jābūt.

Lai precīzi noteiktu tauku patēriņu, visvienkāršākais un ērtākais veids ir izmantot tiešsaistes tauku kalkulatoru. Mūsu kalkulators ņem vērā jūsu dienas kaloriju patēriņu un, pamatojoties uz to, aprēķina ieteicamo dienas tauku devu gramos.

Tas novērš visus minējumus, mēģinot noteikt tauku patēriņu, un padara tauku uzņemšanas uzskaiti vieglāku. Vienkārši ievadiet kalkulatorā savu vecumu, dzimumu, svaru un aktivitātes līmeni, un jūs varat sākt darbu!

Dažādi tauku veidi

Mūsu uzturā ir dažādi tauki. No šiem taukiem trans- un piesātinātie tauki ir vispazīstamākie, jo tiem ir lielāks potenciāls kaitēt mūsu veselībai.

Transtaukskābes tiek radītas mākslīgā hidrogenēšanas procesā, kurā nepiesātināto tauku molekulām pievieno ūdeņradi, lai tās kļūtu cietas istabas temperatūrā.

Savukārt piesātinātie tauki uzkrājas šķidrā veidā, līdz tie sasniedz zemu temperatūru un pārvēršas cietā vielā.

"Veselīga" alternatīva transtaukskābēm un piesātinātajiem taukiem ir nepiesātinātie tauki, kas, iekļauti sabalansētā uzturā, ko galvenokārt veido augļi, dārzeņi, graudaugi ar augstu šķiedrvielu saturu, piena produkti ar zemu tauku saturu un liesas olbaltumvielas, var labvēlīgi ietekmēt sirds un asinsvadu sistēmu.

Kāpēc jums vajadzētu ēst taukus

Veselīgu tauku saturošu ēdienu lietošana uzturā var būt lielisks veids, kā veicināt vispārēju labu veselību. Veselīgus taukus saturoša ēdiena lietošana uzturā palīdz pārnest organismā nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas, vienlaikus saglabājot sāta un sāta sajūtu starp ēdienreizēm.
Veselīgi tauki arī mazina iekaisumu, palīdz pazemināt holesterīna līmeni un uzlabo organisma spēju absorbēt uzturvielas.

Tādu pārtikas avotu kā olīveļļa, rieksti, avokado un treknas zivis pievienošana sabalansētam uzturam nodrošinās vajadzīgās priekšrocības.

Ilgtermiņā, pievienojot uzturā vairāk veselīgu tauku, varat uzlabot vispārējo veselību.

Vai, ēdot taukus, jūs kļūsiet resni?

Tauki ir ieguvuši sliktu reputāciju, taču ir pienācis laiks to izskaidrot.Tauki nav ienaidnieks, un tauku lietošana nepadarīs jūs resnu.

Visi tauki nav vienādi. Tāpat kā visi ogļhidrāti un visas olbaltumvielas nav vienādas. Jā, taukos ir vairāk kaloriju uz gramu nekā ogļhidrātos un olbaltumvielās, bet tas nenozīmē, ka, ēdot taukus, jūs kļūsiet resni. Patiesībā tauki, ko ēdat, var palīdzēt kontrolēt jūsu svaru. Galvenais ir izvēlēties pareizos tauku veidus un lietot tos ar mēru.

Patiesībā tauki ir būtiska uzturviela, kas palīdz mūsu organismam pareizi funkcionēt. uzturs, kas ietver veselīgus taukus, var palīdzēt zaudēt svaru un to saglabāt.

Veselīgi tauki, piemēram, olīvu eļļā, avokado, riekstos un sēklās, var palīdzēt uzņemt daudz tauku, lai kopumā ēstu mazāk. Tie arī nodrošina būtiskas uzturvielas un var palīdzēt uzlabot holesterīna līmeni, ja tos lieto neveselīgo tauku (piemēram, piesātināto un transtaukskābju) vietā.

Tikai atcerieties, ka pat veselīgos taukos ir daudz kaloriju, tāpēc noteikti kontrolējiet porciju lielumu. Tāpēc nebaidieties iekļaut taukus savā uzturā. Tikai izvēlieties veselīgus taukus, piemēram, avokado, olīveļļu un riekstus.

Atruna

Šajā tīmekļa vietnē sniegtā informācija ir paredzēta tikai izglītojošiem nolūkiem un nav uzskatāma par medicīnisku padomu. Šajā tīmekļa vietnē sniegtais uztura tauku kalkulators ir paredzēts, lai, pamatojoties uz jūsu ievadīto informāciju, aprēķinātu jūsu dienas uztura tauku un kaloriju vajadzības. Tomēr ir svarīgi ņemt vērā, ka tas ir tikai aptuvens aprēķins. Jūsu vajadzības var atšķirties atkarībā no ķermeņa uzbūves, dzīvesveida un citiem faktoriem.

Mēs negarantējam šajā kalkulatorā sniegtās informācijas precizitāti vai pilnīgumu un neesam atbildīgi par jebkādām kļūdām vai izlaidumiem. Izmantojot šo tīmekļa vietni un informāciju, ko sniedz uztura tauku kalkulators, jūs pats uzņematies risku. Mēs stingri iesakām konsultēties ar kvalificētu veselības aprūpes speciālistu, pirms būtiski mainīt savu uzturu vai fizisko aktivitāšu režīmu.

Izmantojot šo tīmekļa vietni un diētisko tauku kalkulatoru, jūs piekrītat šīs atrunas noteikumiem un nosacījumiem. Ja nepiekrītat šiem noteikumiem un nosacījumiem, jums nevajadzētu izmantot šo tīmekļa vietni vai uztura tauku kalkulatoru.